Оптова база ManyToys - продаж іграшок та дитячих товарів дрібним та великим оптом

ManyToys пропонує своїм клієнтам широкий асортимент іграшок оптом зі складу. Ми можемо запропонувати Вам більше 4000 товарів для дітей будь-якої вікової категорії: починаючи з дитячих брязкальців до дерев'яних іграшок, що розвивають, до велосипедів і надувних виробів. На нашій оптовій базі іграшок Ви знайдете іграшки на будь-який смак і колір, як для хлопчиків, так і для дівчаток: ляльки та ляльки LOL , машинки та літаки на радіокеруванні , дитячі машинки та машинки kinsmart .

Наш оптовий склад іграшок знаходиться в Одесі на промринку «7 км», який давно славиться своєю якістю товарів, приємним обслуговуванням, а головне своєю оптовою торгівлею.

А завдяки прямому зв'язку з постачальником, ми завжди знаходимося в курсі всіх новинок у сфері іграшок, і наш магазин дитячих іграшок один з перших набуває всіх останніх тенденцій ринку.

Наша компанія ManyToys займається оптовим продажем дитячих іграшок, спорттоварів, а також аксесуарів для дітей вже понад 10 років. Гнучка система знижок, низькі ціни, гарна якість та безпека, високий рівень сервісу, великий вибір товарів та іграшок задовольнить навіть найвибагливішого покупця. За цей великий проміжок часу у сфері оптової торгівлі ми нагромадили достатньо досвіду, щоб задовольнити вимоги наших клієнтів.

У нас в асортименті є товари як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Відвідавши наш оптовий склад іграшок хоча б один раз, ви не зможете відмовити собі в задоволенні прийти до нас знову.

Ви можете купити у нас дитячі товари, як з нашої бази іграшок самовивозом, так і замовивши в нашому інтернет-магазині https://manytoys.com.ua/uk/ з найшвидшою доставкою та найнижчими цінами.

Купуючи дитячі іграшки зі складу оптом, Ви не тільки економите на доставці, а також Ви можете особисто переконатися в якості іграшок, що купуються. І тому, купуючи іграшки зі складу у нас, Ви можете бути впевнені у першокласному та кращому обслуговуванні.

Магазин ManyToys дасть чудовий старт та якісний недорогий товар для Вашого бізнесу! Ми чекаємо на Ваші замовлення!


Категорії